אודות

אודות משקים בנגב

משקים בנגב- מקבוצת "עולם של תכנון ויזמות בע"מ" מיישבת את צפון הנגב

משקים בנגב הוא משרד התיווך היחיד בישראל אשר עוסק אך ורק בנכסים בהתיישבות הכפרית. זאת, בדגש על אזור הנגב, מקריית מלאכי ודרומה. אנו מתמחים בנכסים בהתיישבות הכפרית מזה למעלה מעשר שנים ומציעים מניפת שירותים רחבה לכל המעורבים בתהליך. החל מהיישובים הקהילתיים, דרך הרשויות האזוריות, וכלה כמובן בבעלי הנכסים והמשתכנים עצמם. 
משקים בנגב מוביל בדרום בשיווק בתים, נחלות, מגרשים, הרחבות חדשות ועוד. היות והנגב משתרע על כ-50% משטח המדינה, סוכני התיווך שלנו פזורים במרחב כאשר לכל אחד מהם אזור התמחות ספציפי. בין השאר, המשרד פועל במועצות האזוריות חוף אשקלון, לכיש, מרחבים, שער הנגב, שדות נגב, הערבה, ים המלח, בני שמעון ועוד.

מבינים את ההתיישבות הכפרית:

התיישבות כפרית איננה זהה במהותה ובאופייה להתיישבות עירונית. התמחותנו הספציפית במשקים בנגב בנכסים בקיבוצים, מושבים ויישובים קהילתיים, יונקת מתוך התפיסה שעיסוק במקרקעין במרחב הכפרי איננו עניין של מה בכך. המשרד הוקם על ידי מתיישבי המגזר הכפרי ועובדיו כולם הם בני ההתיישבות בדרום הארץ. תודות לכך, אנו יודעים כיצד לנווט בין כל הגורמים הרלבנטיים וכיצד לאתר את הדרך הנכונה ביותר לביצוע עסקה בהתיישבות. משקים בנגב מספק מענה הן לבנים חוזרים השבים הביתה להתיישבות הכפרית, והן למשתכנים חדשים המחליטים להגיע לדרום לראשונה.

ליווי צמוד ואנשי מקצוע מעולים:

חיי הקהילה בהתיישבות הכפרית שונים במידה ניכרת מאורח החיים העירוני. לכן, משרדנו מקפיד לשים דגש לא רק על הנכס עצמו אלא גם על הסביבה המיועדת. אנו מתהדרים באחוזי קליטה גבוהים במיוחד הנובעים בין השאר מהתאמה מדויקת בין צורכי המשפחה לבין היישוב (במעגל הראשון) והמועצה האזורית (במעגל השני). במסגרת פעילותנו, אנו מלווים את הלקוח בוועדות הקבלה ומהווים עבורו כתובת לכל הנחיה, הסבר, שאלה, בקשה וכיוצא בזה.
הליווי כולל שירות ברמת One Stop Shop מצד גורמים שונים המתמחים ספציפית בהתיישבות הכפרית לרבות שמאיי מקרקעין, מהנדסים, קבלנים, אדריכלים, יועצי משכנתא (גם המשכנתא בכפר שונה מהמשכנתא בעיר), עורכי דין ועוד. אנשי המקצוע המצוינים אשר עובדים עמנו נבחרים בקפידה. זאת, בכדי לשלב רמה גבוהה של מקצועיות עם תודעת שירות. לכך יש להוסיף את היכרותנו רבת השנים עם הגורמים המוסדיים העוסקים במעל לרבות רשויות המס, רשויות מקומיות, מועצות אזוריות וכדומה.

שיקולי מיסוי:

שיקולי מיסוי ייחודיים מאפיינים את ההתיישבות הכפרית. היות ומשקים בנגב מתמחה בתיווך נכסים בהתיישבות, אנו מכירים היטב את מטריית המיסוי הרלבנטית ויודעים כיצד לתעל אותה לטובת הלקוח. בעניין זה, יש להתייחס גם לסוגיית המגורים בדרום ו/או באזורי עדיפות לאומית (פרמטרים המשפיעים על המיסוי). הידע הרב שלנו בנושא, המבוסס בין השאר על פעילות בלתי אמצעית במרחב הכפרי מזה שנים, עומד לצדנו (וכפועל יוצא מכך, לצדו של הלקוח).
סוגיית המיסוי ביישובים מסוימים בנגב היא פרמטר קריטי לגבי המגורים בפועל. למשל, ישנם יישובים בהם מס הכנסה הוא אפסי והתוספת לתזרים הכספים באה לידי ביטוי באלפי שקלים בכל חודש (דרך מצוינת לממן את עלות המעבר ו/או המשכנתא).

לאחר קבלת המפתח:

משקים בנגב פועלת מתוך אידיאולוגיה אשר רואה במרחב הכפרי תפיסת עולם ודרך חיים. על מנת להבטיח שקליטתן של המשפחות תהיה קלה, נוחה ונעימה ככל הניתן, אנו ממשיכים ללוות את המשתכנים גם ביום שלאחר קבלת המפתח. לא אחת, אנו עומדים לצד המשפחה עוד במסגרת תהליך הבנייה. עם הכניסה לבית, הצוות שלנו משתדל לסייע ככל הניתן בנושאים כגון תעסוקה, חינוך, חיי קהילה, יזמות ועוד.

נשמח להיפגש עוד היום ולהציע לכם אפשרויות מגורים שונות באזור- הקפה עלינו..

תמיד כאן עבורכם!

משקים בנגב
5/5